Okulda Yaşam

Servis Hizmetlerimiz

Ana amacımız öğrencilerimizin okuldan evlerine güvenli, rahat ve zamanında yolculuk yapabilmelerini sağlamaktır. Servis araçlarımız, her koltukta yaşa göre emniyet kemeri, otomatik kapı, cam kilidi, araç takip sistemine sahiptir.


Sağlık Hizmetleri

Okulumuzda tam gün görev yapan okul hemşiremiz mevcuttur. Acil durumlarda gerekli ilk yardımın yapılması ve öğrencilerimizin genel sağlık durumunun izlenmesi okul hemşiremizin sorumluluğundadır. Ayrıca, düzenli ilaç kullanması gereken öğrencilerimizin ilaç kullanımı titizlikle takip edilmektedir. Ciddi sağlık sorunlarında ise aile ile iletişime geçilerek öğrencilerimizin uygun koşullarda hastaneye sevki sağlanır.


Yemek Hizmetlerimiz

Menüler mevsimin sebze ve meyvelerine göre sağlıklı ve dengeli beslenme prensipleri çerçevesinde ve öğrencilerimizin günlük kalori ihtiyaçları da göz önünde bulundurularak deneyimli mutfak ekibimiz tarafından hazırlanır. Yemekhanede kullanılan ham maddeler Türkiye’nin en seçkin firmalarından tedarik edilir ve tedarikçiler rutin kontrollere tabi tutulur. Mutfak personeli hijyen açısından iç ve dış denetimciler tarafından denetlenir. Aylık yemek listeleri web sitemizde aylık olarak yayınlanmaktadır.